wtorek, 13 listopada 2012

Jak odczytać licznik energii elektrycznej. Samsung Note oraz głowica optyczne firmy Numeron

Oj dawno nic nie pisałem, ciągle dom, praca, trening a teraz mam okazję napisać coś służbowego. Zaczęło się od tego, że już wielokrotnie prosiłem kolegów z Działu Rozwoju w firmie której pracuję, że należało by napisać aplikację na telefon którego używam w pracy do celów służbowych. Oprócz możliwości odbierania poczty czy nawigowania do klienta przydało by się coś więcej.

Została napisana "aplikacja która w połączeniu z naszą głowicą optyczną USB jest w stanie zastąpić urządzenia specjalizowane takie jak mReader3. Funkcjonalnie aplikacja na telefon w całości spełnia zadania mReadera3, a nawet go przewyższa, bowiem potrafi wykorzystać dodatkowe moduły znajdujące się w telefonie lub tablecie takie jak łączność WiFi, GPRS, LTE, GPS oraz aparat fotograficzny. Daje to dodatkowe możliwości które nadal powstają i ostatecznie mogą być dostosowywane do konkretnych potrzeb klientów."
Niżej krótki pokaz możliwości Samsunga i naszej głowicy.


3 komentarze:

Łukasz Kula pisze...

Ćwierkanie w tle brzmi "daleko"... Pewnie Pomorze albo daleki Zachód? :-)

Adam Bulica pisze...

dokładnie :)

Justyna F pisze...

Drogi Adasiu, nominowałam Cię do Liebster Blog Award. Szczegóły akcji znajdziesz u mnie na blogu http://elfiescosmetics.blogspot.com/
Pozdrawiam Cię serdecznie i liczę na odzew :) xo